EMLAK ARA
Günlük Kiralık Residence ve Daireler, Taksim,Beşiktaş,Ümraniye

Haber / Blog

Günlük Kiralanan Apartların Avantajları Nelerdir?
Günlük kiralanan ev ve apartların birçok avantajı vardır. Otel ve pansiyonlara bir kıyaslama yapılır ise günlük kiralanan evlerin daha mantıklı olduğunuz sizler de anlamış olursunuz. Apart ya da evler fiyat açısından en uygun olanlarıdır. Otellerde konaklama yapacağınız zaman iyi ve rahat bir konaklama için oldukça yüksek rakamlar ödemeniz gerekmektedir. Bu da sizler için uygun olamayabilir. Dört ..
İstanbul En İyi Gece Kulüpleri Tavsiyeleri
Sortie Club – Kuruçeşme Kuruçeşme’de İstanbul Boğazı’nın hemen yanıbaşında bulunan ve 6 adet restoran ve 3 adet bardan oluşan Sortie, muhteşem boğaz manzarası, elit ambiyansı, kaliteli yeme içme, müzik ve eğlencesi ile birlikte İstanbul’un popüler kulüpleri arasında başta geliyor. Sortie Club, akşam saat 18.00’dan sabah saat 04.00’a kadar açık. 360Istanbul &nd..
İstanbul'un En İyi Alışveriş Merkezleri
İstinye Park – Sarıyer 300 dükkan, 270.000 m2 arazi, 87.000 m2 mağaza alanı, 147 giyim mağazası, 3,600 araçlık otopark ve çok sayıda dükkan. İstinye Park’ın içerisi devasa bir cam kubbe ve cam tavanlarla çevrili olduğundan, açık yeşil alanları ve kapalı alanında günün her saatinin keyfini çıkarmanız mümkün. Adres: Katar Cad. , No: 73 SarıyerTel: 0 212 345 55 55Açılış saatleri: her gü..
Beyoğlu’nda Gezilecek Yerler
İstiklal Caddesi: Yüzyıllardır İstanbul gece hayatının merkezi İstiklal Caddesi, şehrin en canlı bölgelerinden. 24 saat boyunca uyumayan bu cadde, İstanbul’da gezilecek yerler listesinin başlarında. Galata Kulesi: İstanbul’un simgelerinden Galata Kulesi, hikayeleriyle meşhur olduğu kadar restoranıyla da çok ünlü. Galata Mevlevihanesi: İstanbul’da Osmanlı’nın bir..
Beşiktaş’ta Gezilecek Yerler
İstanbul Deniz Müzesi: Türkiye’nin en büyük denizcilik müzesini görmen için Beşiktaş’a gitmen yeterli. Tam sahile konumlanmış İstanbul denizcilik müzesi, gemicilikle ilgili birçok enteresan bilgi ve objenin bulunduğu bir mekan. Yıldız Sarayı: Enfes İstanbul Boğazı manzarası sunan Yıldız Sarayı 18. yy’nin başlarında III. Selim tarafından, annesi Mihrişah Sultan için yaptırı..
İstanbul’un Gezilmesi Gereken 10 Caddesi
Kalpakçılar Caddesi( Kapalı Çarşı ) Beyazıt, Nuruosmaniye ve Mercan semtlerinin ortasında yer alan Kalpakçılar Caddesi metrekare başına 3 bin 500 dolara varan kira bedeli ile İstanbul’un en pahalı caddesidir. İstiklal Caddesi Beyoğlu’nda bulunan Türkiye’nin en ünlü caddelerinden biridir. Çeşidin bol ücretlerin orta halli olduğu caddedir. Türlü türlü her telden insan görebilirs..
İstanbul’daki En Güzel Müzeler
1. İstanbul Arkeoloji Müzesi stanbul’da her gittiğinizde farklı şeyler görüp, keşfedebileceğiniz en keyifli, en güzel müzelerden biri hiç şüphesiz ki Arkeoloji Müzesidir. İstanbul Arkeoloji Müzesi, Gülhane Parkı’ndan Topkapı Sarayı’na çıkan Osman Hamdi Bey yokuşunda yer almakta. İçeride idaresi altında üç ayrı müze bulunuyor (Arkeoloji Müzesi, Eski Şark Eserleri Müzesi ve Ç..
İstanbul’daki Meşhur Semtler & Sokaklar
İstanbul’u başkent belirlemiş üç imparatorluktan semboller barındıran tarihi semtler, meydanlar ve sokaklar… Her biri tarihin eşsiz izlerini taşıyan ve yüzyıllar geçtikçe değişen, gelişen, ama şehir halkının hala çok severek ziyaret ettiği birbirinden özel ve güzel yerler. Yüzyıllardır dünyaya hükmeden nice imparatorluğa başkentlik yapmış olan İstanbul tarihiyle, kültürel hazineleri ..
İstabul Çevresinde Gidilecek Günübirlik Yerler
1 – ABANT GÖLÜ VE TABİAT PARKI İstanbul Çevresinde Günübirlik Gidilecek Yerler listemizin birincisi Abant Gölü ve Tabiat Parkı, kartpostalları kıskandıran manzaralar huzurunda, göl kenarının, gür ormanların, yemyeşil ağaçların huzurlu doğasında şehrin gürültüsünden, sonu gelmeyen yapılacaklar listesinden, okuldan, işten, kalabalıktan çok uzakta, çekirdek ailenizle baş başa kalıp güzel bir g..
İstanbul'da Yapılacak Günlük 10 Aktivite
1 – KADIKÖY’DEN VAPURLA BEŞİKTAŞ’A GEÇİN Boğaz hattında çalışan vapurlardan birine binmek İstanbul’da yapılacak en güzel, en ucuz ve en keyifli aktivitelerden biri. Eğer Anadolu yakasında iseniz Kadıköy-Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş’a varıncaya kadar, İstanbul’da görülmesi gereken yerlerden Haydarpaşa Garı’nı, Dolmabahçe ve Topkapı Sarayları’nı, ..
Takip ettiğimiz en yaygın seyahat trendleri
Haftalarca süren evden çıkma yasaklarından sonra bazı bölgelerde seyahat kısıtlamaları hafiflemeye başladı. Ama misafirler uzak yerlere gitmeye tam olarak hazır değil. Misafirler evlerine daha yakın yerlerde konaklıyor ve verilerimize göre şu anda büyük şehirlerin dışında konaklama rezervasyonu yapma ihtimalleri daha yüksek. Misafirler yerin tamamının sunulduğu evler arıyor Normalden daha fazla..