EMLAK ARA
Günlük Kiralık Residence ve Daireler, Taksim,Beşiktaş,Ümraniye

İstanbul En İyi Gece Kulüpleri Tavsiyeleri

İstanbul En İyi Gece Kulüpleri Tavsiyeleri
6
Haziran
İstanbul En İyi Gece Kulüpleri Tavsiyeleri

Sortie Club – Kuruçeşme

Kuruçeşme’de İstanbul Boğazı’nın hemen yanıbaşında bulunan ve 6 adet restoran ve 3 adet bardan oluşan Sortie, muhteşem boğaz manzarası, elit ambiyansı, kaliteli yeme içme, müzik ve eğlencesi ile birlikte İstanbul’un popüler kulüpleri arasında başta geliyor. Sortie Club, akşam saat 18.00’dan sabah saat 04.00’a kadar açık.

360Istanbul – İstiklal Caddesi

 

İstiklal Caddesi’nde tarihi Mısır Apartmanı’nın en üst katında bulunan 360istanbul, etkilyeici İstanbul manzarası eşliğinde, seçkin şarap ve zengin bar mönüsü ile Dünya ve modern Türk mutfağından öğle ve akşam yemeği servis ediyor. Bir çok uluslararası ödüle sahip olan ve yurtdışından ünlü sanatçılar ve DJ’ler, ağırlayan 360 İstanbul, haftasonları geceleri ise canlı show’ları ile Club’a dönüşüyor.

Ruby – Ortaköy

Ortaköy’de denize nazır ateşli ve ışıltılı bir konumda bulunan Ruby, muhteşem Boğaz manzarası ve lezzetli menüleri ile İstanbul’da yepyeni bir eğlence deneyimi sunuyor. Akşam yemeğinde sonra Ruby’de ister alt ister üst kattaki kulüp bölümlerinde sabahın ilk ışıklarına kadar dans ve müzik eşliğinde unutulmaz geceler yaşayabilirsiniz. Ruby her gün akşam 17.0’da açılıyor.

Klein – Harbiye, Şişli

Taksim’e yürüme mesafesinde Harbiye’deki 70’lerin popüler As Sineması’nın yerinde kurulan Klein, kendine has mimarisi, sizi şaşırtacak iç dekorasyonu ile İstanbul gece kulüpleri arasında popüler bir mekan. Ünlü yerli ve yabancı DJ’lerce daha çok elektronik ve techno müzik sunan Klein, sadece Cuma ve Cumartesi geceleri saat 23.00’dan sabah 04.00’a kadar açık.

Babylon Bomonti – Şişli

1999’da progresif müziğin en iyi örneklerini İstanbul’un en yükselen bölgesinde müzikseverlerle buluşturma hedefiyle açılan Babylon, 2015’te yeni bir anlayış ile kitlesini çok amaçlı canlı performans merkezinde ağırlamak için Bomontiada’ya taşındı. Misafirlerini farklı sesler, yeni fikirler, yeni keşiflerle buluşturan Babylon, her türden müziğin en iyi yerli ve yabancı temsilcilerini ağırlıyor.

Club XLarge İstanbul – Maslak

Maslak’ta bulunan ve İstanbulun en görkemli club’larından biris olan Xlarge Club, Dj Mus-T ile sınırsız müzik keyfi, profesyonel go go girl ve go go boys’lardan muhteşem şovlar ve birbirinden ünlü sanatçılar ile misafirlerine benzersiz bir eğlence sunluyor.

Nardis Jazz Club – Galata

Galata Kulesi’nin yakınında bulunan Nardis, gerçek anlamda bir jazz kulübü ve İstanbul’da jazz eksenli yaratıcı müziğe yer verilen, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamının kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir mekan ve jazz sevenlerin uğrak noktası konumunda. Nardis’de, hafta içi 21.30-00.30 arası, hafta sonu ise 22.30-01.30 saatleri arasında canlı jazz sunuluyor.

Masquerade Club – Beşiktaş

Gayrettepe’de bulunan Masquerade Club, sıra dışı performansları, kaliteli müziği, dünyaca ünlü birçok sanatçı ve dj’leri ve özel mimarisiyle İstanbul gece hayatını eğlence severlerle buluşturuyor. Masquerade Club dünyaca ünlü Cavalli Club’da gerçekleştirdiği partilerle ve World’s Finest Club tarafından defalarca en iyi mekan ödülünü kazanmış bir gece kulübü.

Maestro Donizetti Jazz Club – Asmalımescit, Taksim

Adını ünlü İtalyan orkestra şefi Giuseppe Donizetti’den alan, Asmalımescit’te Pera’nın kalbinde Palazzo Donizetti Hotel’in alt katında açılan Maestro Donizetti Jazz Club, İstanbul’un yeni ve gözde jazz kulüplerinden birisi konumunda konuklarını ağırlıyor. Kulüp aynı zamanda gençlerin yanı sıra ustaları da sahnesinde ağırlamayı hedefliyor. Maestro Donizetti Jazz Club’da her hafta sunulan canlı müzik performansları ile birlikte keyifli bir İstanbul gecesi geçirebilirsiniz. Etkinlik takvimini aşağıdaki facebook ve instagram sayfasından görebilirsiniz.